top of page

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOOTBALLOVÉHO TEAMU 3. HANSPAULSKÉ LIGY

nagy.PNG

Memoriál Petra Zborníka

Nagy2020 (0).jpg
Nagy2020 (56).jpg
Nagy2020 (31).jpg

11. ročník Nagasaky Cupu je minulostí. FanFC Bohemians po bezkrevných výkonech končí na čtvrtém místě. Nepodařilo se tak navázat loňské třetí místo. I tak je zázrakem že jsme skončili čtvrtí. V celém! turnaji jsme  totiž nevstřelili byť jediný gól ze hry!

Na každoroční akci jsme se vydali již v pátek v počtu tří kusů (Kopr, Stanley a FrTu) a v Nýrsku se k nám přidal i Jery Jardel (nová akvizice pro podzimní boje ve třetí lize). Po ubytování v malebném kempu uprostřed Šumavských lesů jsme se jali pomoci s přípravou areálu. Proviantu se chopil Stanley a chvilku po skončení přípravných prací již Sportovním Areálem pod sjezdovkou voněly steaky a klobásy z grilu. K tomu jsme popili trochu zlatavého moku v podobě Pilsner Urquell a zároveň probrali taktiku na sobotní již jedenáctý ročník populárního turnaje.

Turnaj samotný začal uctěním památky jak  Petra Zborníka, jemuž je věnován, tak těm kteří nás v uplynulých 366 dnech opustili. Při losování nám byla přisouzena skupina smrti v čele s obhájcem loňského vítězství FC Blizzard a domácím favoritem Nagasaky team A. Skupinu doplňovali pravidelní  účastníci první Klatovské amatérské ligy malé kopané Buvolss Nýrsko a také její poslední mistr Red Dogs. I přes toto těžké rozlosování jsme si věřili na vylepšení loňského bronzu neb před začátkem turnaje dorazili i Zohan, Šťóva a Mory a z Nýrska nás doplnil Vojta Grolmus. Na soupisku byl dopsán i Massáro a mohlo se začít.

Již první zápas naznačil...Míč nás neposlouchal a na nerovném terénu jsme nebyli schopni hrát svou tvořivou a nátlakovou hru. Proti obhájcům trofeje jsme nevystřelili na branku a zápas skončil 0:0. Druhý zápas byl již o něco lepší, ale byla vidět křeč. Vrcholem zmaru byla třetí minuta, kdy rozhodčí (zcela správně odpískal faul), ale míč najednou vyplaval před Morym a ten špičkou kopačky dal göl. Bohužel v tu dobu byla hra již přerušena a z následné standartky jsme nic nevytěžili. Jakoby bylo jasně řečeno Vy dnes góla nedáte. Nedali jsme jej ani ve třetím zápase a naopak třikrát inkasovali. Byli jsme na pokraji vyřazení, ale  shodou okolností v dalším utkání prohráli Blizzards s Buvolss 0:2 a tento výsledek nás předčasně poslal do play off a obhájce titulu domů...V posledním kole jsme ještě remizovali 0:0 (jak jinak) a pečetili postup bez jediného vítězství a se skóre 0:3! 

Před závěrečnými boji se ještě konala dovednostní soutěž ve střelbě na sud. Kdy je úkolem každého hráče trefit malý sud umístěný uprostřed branky z poloviny  hřiště. Do soutěže se přihlásilo 71 borců a tím největším se nakonec stal hráč  FanFC Bohemians Stanislav Apolenár!

Ve čtvrtfinále jsme na penalty udolali vítěze druhé skupiny, který ve skupině neokusil hořkost porážky a dosáhl skóre 10:0!  Po bezgólové remíze chytil Stanislav Apolenár všechny penalty (Massáro a Šťóva dali, Mory nikoliv) a obrovské překvapení turnaje bylo na světě. Bez jediného gólu jsme šli do bojů o medaile..Bohužel dvě prohry opět bez vstřeleného gólu, znamenají konečné čtvrté místo.

Děkuji všem za účast, za příkladnou reprezentaci Bohemky a ÚŽASu a především za skvělou ukázku přátelství, kamarádství a především solidarity. DÍKY!

Celá fotogalerie zde.. 

Nagy2020 (12).jpg
Nagy2020 (30).jpg
Nagy2020 (13).jpg
Nagy2020 (67).jpg
77. SEZÓNA: JARO 2024 - 3. liga - skupina D
Photo_1557136956190.png

1.FFS ÚŽAS

bottom of page