top of page

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOOTBALLOVÉHO TEAMU 3. HANSPAULSKÉ LIGY

Screenshot-2017-10-17 Bar Chýše.png
sd.png
Screenshot-2017-11-25 tojma - Hledat Goo
walraven.png

ROZPIS A VÝSLEDKY ZÁPASŮ - 3D J2024

Photo_1557136956190.png
IMG_20171128_175130.JPG
Broker-Consulting-logo.jpg
hl.png
str.png

PODZIM 2024 - HANSPAULSKÁ LIGA 3D

Vskutku parádní mač. Oba týmy se předvedli ve vynikajícím světle, ale my jsme byli ÚŽASnější..

1.FFS  ÚŽAS - ROZMETADLO FC 5:3:(2:3)

Photo_1557136956190.png
Rozmetadlo FC_edited.png

3D LIGA - 1. KOLO - 24.03.2024, 20:00 - BĚCHOVICE

Hned od začátku se hrál parádní fotbal. Jako první zakončoval Šťóva hlavou, ale gólman byl připraven. První velkou šanci však mělo Rozmetadlo. Po faulu Dana na hranici vápna, rozehráli hosté, hezký signál, ale při nás stálo štěstí. Pak střílel Pavel a následně nás podržel Štrosák. V 7´už jsme vedli. Šťóva napřáhl ke střele, ale trefil jen tyč. Odraženého míče se zmocnil Dano, přihrál Pavlovi. Ten chvilku v rohu motal dva soupeře a přihrál Adamovi, jehož střelu tečoval dobře clonící Dano - 1:0. O dvě minuty však bylo vyrovnáno. Nejlepší hráč soupeře Pavel Fary zakončil velmi pěknou kombinaci - 1:1. Hrálo nahoru dolu. Nejprve se znovu zaskvěl Štrosák. Pak Mrázič netrefil prázdnou., ale soupeř pomalu, dle očekávání začal přebírat iniciativu. Naše obrana však byla pevná, ale i aktivní. V rozmezí 17-20´ jsme přežili několik šancí, ale ve 20´ jsme byli úspěšní při napadání. Lukáš vhodil dlouhý aut a Bróžu srazil o hlavu větší a o 50kg těžší obránce. K exekuci se postavil Šťóva, Miláno dobře clonil a vedeme 2:1. Vzápětí zakončoval Pavel a naše vedení opět netrvalo dlouho. Ve 22´ další pěknou akci na jeden dotek zakončil do prázdné Matěj Slavíček - 2:2. Dál se hrál parádní fotbal. Hned po obdržené brance nás vychytal gólman Holub. Ve 24´ jsme vysokým napadáním získali míč, ale Dano střílel těsně vedle. Hned z protiútoku jej napodobil soupeř. Když už to vypadalo, že poločas skončí smírně. Rozehrálo Rozmetadlo pěknou akci na jejímž konci byl Čížek, který se závěrečným hvizdem zblízka prostřelil Štrosáka - 2:3. O pauze však nebylo potřeba panikařit. Hráli jsme dobře a naší cestě jsme věřili.

 Hned po přestávce sice mohl zvýšit soupeř, ale střílel nepřesně. Následovalo několik našich zakončení. Postupně stříleli Miláno, Bróža i Pavel, ale bohužel nepřesně či si tím soupeř poradil. V tu chvíli to vypadalo, že na nás dopadla deka a soupeř začal tlačit. Přežili jsme několik velkých šancí a zachránila nás i branková konstrukce. Téměř celou první polovinu druhé půle jsme se bránil Do zápasu nás dostala velká chyba soupeře. Dano sice vypíchl míč soupeři, ale na hrací ploše ho nezastihl. Po následném autu zahrál soupeř malou domů, tu ale vystihl Pavel a skluzem ve 44´ vyrovnal - 3:3. Soupeř by evidentně opařený. Vzápětí sice mohl jít znovu do vedení, ale Štrosák byl na místě. Na kopačky soupeře se začala vkrádat nervozita. Ve 48´a 50´sice dvakrát, ale nepřesně zakončoval Fary. V 53´ však bylo rozhodnuto. Nejprve po křídle pláchl Pavel, přihrál Bróžovi jehož střelu soupeř zablokoval do autu. Náš rychlík ihned poslal míč zpět Pavlovi ten se kličkou zbavil obránce a bombou pod víko nás poslal do vedení - 4:3. Rozmetadlo znovu k rozehrávce použilo gólmana, ale nepřesnost ještě v 53´ využil nádherně od vlastního vápna Adam - 5:3. Obrat byl dokonán. I přes power play jsme se ubránili a měli i šance na zvýšení. Rozmetadlo zakončilo sérií rohů a to bylo vše.

Je nutno přiznal, že soupeř byl asi lepší. Na druhou stranu vyprodukoval v obraně hrubé chyby, které jsme dokázali využít. Hrál se oboustranně dobrý fotbal a navíc velmi fair. Podržel nás Štrosák a všechny posily se předvedly v dobrém světle. Pavel s Danem ozdobili své ligové premiéry gólem a Lukáš až na jedno zaváhání zahrál také spolehlivě. Celý ÚŽAS však zahrál skvěle, a tři přidané zápasy ve stejné sestavě byly znát. Fotoreport zde :-)

Teď nás čekají Velikonoce,. přeji tedy prima svátky a v pátek 5.4.2024 přivítáme na domácím hřišti na Děkance tým 1. FC Nalejto.

Komentář rozhodčích: Fantastický fotbal ve studeném počasí.

Rozhodčí: Miroslav Paleček, Petr Bach

Branky ÚŽAS: 2x P. Vacek, 1x Šťóva, Adam a Dano

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Štros – František Tůma, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Daniel Košč, Adam Fedor, Martin Mráz, Ondřej Brož     

      

        

       Hvězda utkání: Pavel Vacek

Branky Rozmetadlo:  Pavel Fary, Matěj Slavíček, Adam Čížek

ŽK: 

Sestava ROZMETADLO: Jan Holub – Adam Čížek, Pavel Fary, Jan Pokorný, Lukáš Procházka, Matěj Slavíček, Tomáš Tajč 

     

       Hvězda utkání: Adam Čížek

P1090680.JPG
P1090677.JPG

---ÚŽAS FOREVER---

Návrat krále Zohana a nakonec pohodová výhra...

1.FFS  ÚŽAS - 1. FC NALEJTO 7:2:(2:1)

Photo_1557136956190.png
nalejto_velky.gif

3D LIGA - 2. KOLO - 05.04.2024, 19:30 - DĚKANKA

Po Velikonoční pauze jsme přijali dvě omluvenky, ale také jednu navrácenku. Po vleklém zranění se do sestavy vrátil Zohan a vrátil se ve velkém stylu.

Nicméně i druhý zápas jsme zvládli. Od začátku jsme hráli aktivně a byla vidět chuť do hry. A po pěkné kombinaci se zblízka prosadil Šťóva. Soupeř se snažil a i Štrosák si připsal několik zákroků, ale ve 14´se znovu prosadil Šťóva. S dvougólovým vedením jsme trochu polevili. Nalejto nás trochu přitlačili a po zaváháni Štrosáka dokonce snížili. Byli jsme trochu zaskočení a do konce poločasu jsme se spíše bránili. O přestávce jsme si řekli, že musíme trochu zrychlit a dávat míč dříve od nohy. Nalejto však mělo dosti zkušené borce, kteří se hnali za vyrovnání. Naše obrana odolávala a tlak soupeře pomalu slábl. Naše početná lavička nám umožňovala rychlé střídání a tak jsme postupně přebírali iniciativu zpět a začínali dostávat Nalejto pod tlak. Ten vygradoval šestiminutovkou snů. Nejprve se během dvou minut trefili Zohan, Pavel V. a Bróža. Naši nekoncentrovanost sice soupeř potrestal ve 49´ snížením. Ale pak v 50´ předvedl své klasické pocem kam deš Mrázič, navedl si balón na osu hřiště a bombou prakticky ukončil zápas 6:2. O minutu později dal výsledku konečnou podobu Zohan, který oslavil svůj návrat druhou brankou 7:2. Zvládli jsme nepříjemného soupeře a můžeme v klidu říct, že vstup do sezóny se nám povedl a znovu se nám vyplatila silná lavička. Třetí soupeř bude mnohem silnější. 14.4.2024 nás čeká jeden z favoritů skupiny, ale my jsme silní a připraveni na tuto výzvu. Již jen dva týmy jsou bez ztráty a jestli si ji udržíme na to se můžete přijít podívat v neděli na Děkanku kde v tradičním čase 17:30 hostíme ULTIMATE TÝM 21 PRAHA. Momentálně jsme o jediný gól na druhé příčce.

Komentář rozhodčího: Zasloužené vítězství Úžasu, kterému se dařilo v koncovce.

Rozhodčí: Miroslav Kotek

Branky ÚŽAS: 2x Zohan a Šťóva, 1x P. Vacek, Mrázič a Bróža

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Štros – František Tůma, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Jan Novák, Jan Kopřiva Martin Mráz, Ondřej Brož     

      

        

       Hvězda utkání: Jan Šťovíček

Branky Nalejto:  Souček a Rathouský

ŽK: 

Sestava Nalejto: Kohout – Kliment, Hála, Souček, Rathouský, Homola, Pont 

     

       Hvězda utkání: Jan Souček

20240405_213259.jpg
20240405_192927.jpg
20240405_202941.jpg

---ÚŽAS FOREVER---

Obrovské množství neproměněných šancí nás stálo lepší výsledek..Parádní fotbal..aA první prohra v sezóně...

1.FFS  ÚŽAS - ULTIMATE TÝM 21 PRAHA 4:5 (1:3)

Photo_1557136956190.png
ulti.png

3D LIGA - 3. KOLO - 14.04.2024, 17:30 - DĚKANKA

Do zápasu jsme šli s vědomím, že proti nám stojí velmi těžký soupeř, který má pět postupů a třináct neproher v řadě. Překvapivě jsme však byli v úvodu lepší. ale pálili jsme jednu šanci za druhou a tak přišel trest. V 9´ vystřelil Sirbu, tvrdou střelu dokázal Štrosák eliminovat, opakovaný nedůraz z naší strany znamenal pohodlnou dorážku pro Borovka 0:1. Gól nás nepoložil a dál jsme byli aktivní. Zejména Pavel s Bróžou měli na kopačkách vyrovnání, ale Cerevatov v brance Ultimátů čaroval. No a potvrdilo se staré známe: nedáš dostaneš...Ve 24´jsme opět propadli v důrazu a Larin pohodlně zvýšil na rozdíl dvou branek...0:2 V té době byla hra téměř vyrovnaná. naše šance držel Štrosák a my jsme se také konečně prosadili. A bylo to z další perfektně zahrané standardky na jejímž konci byl Luky, pro něhož to byl premiérový gól v našem dresu - 1:2. Jenže byla to půjčka na oplátku v poslední minutě rozehrával Tým 21 přímý kop a při jeho exekuci využil Vietrov chybného postavení naší zdi a znovu to bylo o dva - 1:3. O poločase jsme si řekli, že je potřeba přidat na důrazu a nesmíme je nechat hrát. A světe div se dokázali jsme to přenést na hřiště. Znovu nás bylo plné hřiště a brankář soupeře ukazoval své kvality, ale nakonec i on kapituloval.  Nejprve jsme znovu Bróžou využili parádně rozehraný roh - 2:3. Pak Ondra využil skvělou přihrávku a srovnal - 3:3 a ve 43´využil drobného zaváhání gólmana hostí Miláno a vedli jsme 4:3. Dál se hrál vynikající fotbal jehož ozdobou byli především oba brankáři. Zejména Cerevatov předváděl vynikající zákroky. Šancí na naší straně přibývalo a my jsme zahazovali opravdu nemožné. Šťóva minul hlavou prázdnou bránu, Zohy netrefil míč na brankové čáře... A zákonitě přišel trest..Ultimate tým dvěma slepenými brankami otočil skóre a v 57´to bylo 4:5...Zkusili jsme nemožné.. Dokonce i power play, ale už to byla křeč...

Poprvé v sezóně jsme tedy prohráli., zvítězilo především šťastnější mužstvo. Hrál se oboustranně rychlý fotbal se spoustou šancí. My můžeme litovat neproměněných šancí, ale je potřeba prohru přijmou s pokorou a poučit se z ní. Naučit se trochu takticky zatáhnout a těch pět minut ubránit. Pokud však budeme předvádět takové výkony jako v neděli, nebudeme mít vůbec žádné starosti...FOTOGALERIE ZDE.. 

Komentář rozhodčího: Velmi kvalitní utkání, hosté byli šťastnější.

Rozhodčí: Petr Blahout

Branky ÚŽAS: 2xBróža, 1x Luky a Miláno

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Štros – Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Jan Novák, Jan Kopřiva Martin Mráz, Ondřej Brož, Adam Fedor 

   

Vedoucí mužstva: František Tůma      

Asistent: Jan Kopřiva       

     

       Hvězda utkání: Martin Mráz

Branky Ultimate: 2x Borovko, 1x Larin, Vietrov a Sirbu 

ŽK: 

Sestava Ultimate: Petru Cerevatov – Dmytro Borovko, Oleksandr Larin, Victor Piscovei, Mykyta Reshetnikov, Kristian Shelemba, Ion Sirbu, Mykhailo Ustinov, Andrii Vietrov

     

       

 

       Hvězda utkání: Andrii Vietrov

P1100234.JPG
P1100253.JPG

---ÚŽAS FOREVER---

Další festival zahozenejch šancí a urputná obrana Lordů...Nakonec však zasloužené vítězství...

1.FFS  ÚŽAS - LORD MAYOR IDIOT 4:2 (2:2)

Photo_1557136956190.png
Poznámka 2023-10-10 032930_edited.png

3D LIGA - 4. KOLO - 14.04.2024, 17:30 - DĚKANKA

V dalším zápase jsme hlásili jednu absenci v sestavě - ve svém 140 utkání v dresu ÚŽASu se do brány musel postavit Mrázič a než se stihl rozkoukat ozářený sluníčkem, díky prohranému losu Šťovy, už lovil míč ze síté. Lordi rychle vhodili aut a jemná teč Hubáčka poslala míč do branky za bezmocně přihlížející obranu i Mráziče. Po 10 minutách se nám podařilo díky Pavlovi vyrovnat, ale hosté dál pracovali s precizní defenzivou a v 17´našli další recept na naší obranu a rychlým brejkem zakončeným přesnou střelou k tyči vrátil vedení hostům J. Procházka. Vyrovnání však přišlo vzápětí, když Dano dokázal prostřelit strážce branky Lordů a do pomyslných kabin se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. Takový průběh s posledním týmem jsme asi nečekali, ale o půli jsme si řekli, že musíme začít víc presovat a přineslo to své ovoce. Důležitý vyhraný souboj v obraně a rychlý kontr - ťuk, ťuk a na zadní tyčce ve své oblíbené pozici Zohan, který se svou klasickou patičkou alá Laco Jurkemik, nemýlil. Poté přišlo to co v minulém zápase, mnoho neproměněných šancí, ale oproti minulému týdnu neměl soupeř tolik šancí a tak nás to nemuselo mrzet, neboť pojistku přidal v 59´ Broža a my brali důležité 2 body do tabulky. Bylo vidět, že není lehkých soupeřů i když se třeba nachází na posledním fleku v tabulce. Po zápase se nás většina sešla v nedaleké hospodě, kde jsme vše probrali a tak by to mělo být pokaždé! Snad se přidají i ti, kteří pospíchají domů sledovat losování Sportky, zda se z nich náhodou nestali milionáři a mohli by díky tomu sponzorovat náš ÚŽASný tým. :-)

Komentář rozhodčího: Dobré utkání hrané v tempu, vyhrál lepší tým.

Rozhodčí: Blahout, Káninský

Branky ÚŽAS: 1xBróža, Pavel, Zohy a Dano

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Mráz – Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Jan Novák, Ondřej Brož, Adam Fedor, Daniel Košč, Gašparovič Ondřej,

   

Vedoucí mužstva: František Tůma      

Asistent: Jan Kopřiva       

     

       Hvězda utkání: Pavel Vacek

Branky LMI: 1x Hubáček a Procházka 

ŽK: 

Sestava LMI: Hartmann Adam - Váňa Vlastimil, Pinka Michal, Hubáček Martin, Procházka Jakub, Králíček Jarmil, Bendík Pavol, Engliš Karel

     

       

 

       Hvězda utkání: Pavol Bendik

20240421_183618.jpg
20240421_183626.jpg

---ÚŽAS FOREVER---

Těžký soupeř, spousta šancí a infarktový závěr...

1.FFS  ÚŽAS - CO JE? 4:3 (1:2)

Photo_1557136956190.png
COJHE_edited.png

3D LIGA - 5. KOLO - 28.04.2024, 17:30 - DĚKANKA

ÚŽAS OLÉ!!! V posledním zápase první poloviny soutěže jsme se střetli s týmem Co Je? A jsme chtěli vrátit ztrátu bodu způsobenou vyrovnáním pár minut před koncem, z minulé sezóny. Jenže přišel klasický ÚŽASný víkend a s ním zlověstné pípání telefonu. K dřívějším omluvenkám přibyly další dvě a rázem bylo nutno povolat veterány a tak se do sestavy vrací FrTu, Kopr i Šefi a myslím, že všichni svou úlohu splnili. K zápasu nastupujeme tedy se čtyřmi kusy na střídání a soupeř má na střídačce dva.

Utkání zahajujeme v pohodě a hned si vytváříme šance, ale zas to nepadá. Přesto jdeme celkem brzy do vedení. Soupeř zapomene na Adama a ten nás lobem posílá do vedení - 1:0. Bohužel další šance opět zahazujeme a soupeř postupně hru vyrovnává a v poslední pětiminutovce skóre obrací ve svůj prospěch. Nejprve zakončí S. Miron samostatnou akci tvrdou střelou mezi nohy Mráziče 1:1 a v poslední minutě prvního poločasu potrestá ztrátu míče po rychlém protiútoku J. Šimek 1:2..Trochu nás to sebere a nevíme co hrát. O půli domlouváme, že vzhledem k počtu hráčů budeme soupeře presovat což přítomné veterány moc netěší, ale ukazuje se že to byla správná volba. Hned v první minutě rozehráváme standardní situaci a Bróža se opět nemýlí 2:2! (Letos máme ty standardky parádní) O tři minuty později už vedeme a opět je u toho Bróža - 3:2..A zase další zahozené šance na zvýšení...Soupeř přebírá iniciativu a zápas se začíná podobat tomu loňskému..A trest přichází v 50´ ve středu ztrácíme balón, nejlepší hráč soupeře V. Vokoun vyšprajcuje jak Bróžu tak Adama a prostřelí Mráziče 3:3. Podobnost s minulým zápasem s Co Je? je dokonána...Už to vypadá že nás dorazí, ale bojujeme ze všech sil...A pak to přijde...ÚŽAS...Poslední minuta...Adam dělá jednu kličku...Druhou kličku...Zohan hlásí: teď dá gól...Třetí klička na osu hřiště...Střela...Teč obránce...Zásah brankáře...Tyč..No tvl...Góóóóóól!!!...Konec...Po strhujícím výkonu vítězíme 4:3, máme dva body a k rozhodčím se vyjadřovat nebudu... fotoreport zde

Komentář rozhodčího: Hosté měli víc ze hry a v závěru vstřelili rozhodující gól. 

Rozhodčí: Miroslav Kotek, Jan Liška

Branky ÚŽAS: 5. Adam, 31.Bróža, 34. Bróža, 60. Adam

ŽK: Miláno

Sestava ÚŽAS:  Martin Mráz – Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, David Šefara, Jan Novák, Jan Kopřiva František Tůma Ondřej Brož, Adam Fedor 

   

Vedoucí mužstva: František Tůma      

Asistent: Jan Kopřiva       

     

       Hvězda utkání: Adam Fedor

Branky CO JE?: 26. S. Miron, 30. J. Šimek, 50. V. Vokoun 

ŽK: 

Sestava CO JE? Jozef Ščury - Jiří Klůna, Lukáš Patera, Jacob Šimek, Sergiu Miron, Vojtěch Vokoun, Pavel Vacek, Karel Šimek

     

       

 

       Hvězda utkání: Jacob Šimek

P1100773.JPG
P1100762.JPG

---ÚŽAS FOREVER---

Opět prohraný první poločas, ale nás to nerozhodilo a ÚŽASným závěrem jsme strhli vítězství na svou stranu...Kaňkou je zranění Bróži..

1.FFS  ÚŽAS -FC DRNY 5:3 (2:3)

Photo_1557136956190.png
DRNY.png

3D LIGA - 6. KOLO - 05.05.2024, 17:30 - DĚKANKA

Liga se přehoupla do své druhé poloviny a nás čekal tradiční soupeř FC Drny. Chtěli jsme s nimi udržet vzájemnou neporazitelnost i kontakt s čelem ligy. Opět to nebylo jednoduché, ale povedlo se.

Začátek však nebyl úplně ok. Hráli jsme jakože oni jsou dole, oni se porazí sami. Nikoliv. A hned ve druhé minutě se míče zmocnil Patrik Gečmal, navedl si míč na osu hřiště a poslal Drny do vedení - 0:1. Nic co bychom neznali. Jenže nám se nějak nedařilo. Míč nám odskakoval a když po chybě zvýšil Jozef Kašpar v 16´ na rozdíl dvou branek, vypadalo to zle nedobře. Tou dobou už jsme však soupeře začínali přehrávat a bylo otázkou kdy to tam padne. A to stalo v 19´kdy Pavel Vacek dokončil parádní akci - 1:2.O dvě minuty později je vyrovnáno. Daří se nám standardní situace další z nich vede k vyrovnání. V 19´se k exekuci rohového kopu postaví FrTu a prudký centr si našel Gašpi a nedal brankáři hostí šanci - 2:2. Jenže mi první poločasy nevyhráváme...Letos jen jeden...Takže ještě do poločasu zahazujeme další šance a ve 26´zakončí Drny rychlý brejk a je to 2:3. To už hrají Drny s náhradním brankářem a ten nás vychytává a navíc se zdárně zapojuje do hry...Poločas tedy končí 2:3

To známe...již pětkrát, ale pouze jednou jsme to neotočili...

Druhá půle je velmi zajímavá. Soupeř hraje v podstatě powerplay a nám to nevoní. Šance si přesto vytváříme, ale tradičně je zahazujeme. Nás drží svými zákroky Štrosák a my trpělivě bušíme do obrany soupeře. Navíc se zraní Bróža a naše akcie klesají. My však věříme... Ve 41´předvede Pavel jedno ze svých sólíček a na zlatém podnose nabídne gól Šťóvovi, ten se nemýlí - 3:3...V ten okamžik nám rostou křídla, ale stále zahazujeme nemožné. Až tři minuty před koncem zakončí další standardku Šťóva a otáčí zápas v náš prospěch - 4:3. Soupeř to neunáší a za nesmyslný faul jde v 59´P. Grečmal pod sprchy a Drny do čtyř. Přesilovku využíváme po další standardce, kdy v 60´pečetí hlavou Gašpi naše vítězství.

Znovu jsme ukázali velkou týmovost a i přes nepříznivý vývoj jsme dokázali zápas otočit a dotáhnout jej k vítěznému konci.

FOTOGALERIE ZDE.. 

Komentář rozhodčího: Úžas byl v utkání šťastnější

Rozhodčí: Zdeňka Kabeláčová

Branky ÚŽAS: 19´ Vacek, 21´ Gašpi, 41´ Šťóva, 57´ Šťóva,

                  6O´ Gašpi

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Štros – Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Martin Mráz, Ondřej Brož, Adam Fedor, Daniel Koščo, František Tůma, Ondřej Gašparovič 

   

Vedoucí mužstva: František Tůma      

Asistent: Jan Kopřiva       

     

       Hvězda utkání: Jan Šťovíček

Branky Drny: 2´ Grečmal, 16´ Kašpar, 26´ Jonáš

ČK: 59´ Grečmal

Sestava Drny: Čebiš Tomáš - Sklenář Robert, Hruška Michal, Kašpar Jozef, Grečmal Patrik, Šlégl Jakub, Krýda Lukáš, Jonáš Šimon

     

       Hvězda utkání: Čebiš Tomáš

P1100977.JPG
P1110006.JPG

---ÚŽAS FOREVER---

Od začátku jsme vedli a postupem času jsme navyšovali vedení...Štrosák vstřelil již svůj třetí gól přímo z branky...

1.FFS  ÚŽAS -ABSINTH 6:1 (4:0)

Photo_1557136956190.png
ABSV-depositphotos-bgremover.png

3D LIGA - 7. KOLO - 17.05.2024, 19:30 - DĚKANKA

V deštivém podvečeru se nás opět schází deset a můžeme tedy na soupeře vlétnout. A to se také daří už po půl minutě vystihne rozehrávku soupeře Bróža a mezi nohy gólmana skóruje - 1:0. Ideální start! Můžeme se uklidnit a hrát svou hru.. Jenže soupeř nás má načtené a vysokým napadáním nám velmi znepříjemňuje rozehrávku. K tomu přidává v podstatě čistou powerplay a je z toho velmi zajímavý zápas. My však letos disponujeme velmi kvalitními standardkami. V 11´hází aut Kopr a Šťóva přes špatně vyběhnuvšího gólmana dává do prázdné - 2:0. O šest minut později je v podstatě hotovo. V 17´povedenou kombinaci zakončujeme střelou, tu ještě soupeř eliminuje, ale na Pavlovu dorážku již nemá šanci reagovat - 3:0. O sedm minut později znovu deklarujeme, že letos máme ty standardky nadstandardní. Parádně zakončený přímák od Šťóvi končí až v síti - 4:0! Pro nás poločas skončil. Ne však pro Absinth a tak se všichni díváme jak po individuální akci snižuje avizovaný nejlepší střelec Absinthu František Sklenář 4:1... Poločas...No nekecej my jsme vyhráli poločas? Ale poslední minuty nám musí být varováním.

V začátku druhé půle nás opakovaně drží Štrosák a Pavel štrikuje neuvěřitelné kličky ("No tvl kdybys to párkrát dal dřív tak dostanou deset" , "Von kličkuje i před vlastní bránou se třema útočníkama na zádech. Jako klobouček za odvahu"- dvě citace z lavičky :-)) .. Soupeř má trochu tlak, neb si pomáhá brankářem v poli, ale to se mu vymstí ve 36´kdy Štrosák lapí balón a neomylně jej pošle přes celé do odkryté branky - 5:1. V tu chvíli jakoby se soupeř smířil se svým osudem a i přes optický tlak je již viditelná křeč. Fotbal se vytrácí a je vidět množství soubojů i drobných rozmíšek. Definitivní podobu výsledku dává Zohan ve 44´kdy sólovou akci Pavla dokončuje na své oblíbené zadní a doráží míč do sítě 6:1. Do konce utkání sice zbývá ještě 15 minut, ale již je o vítězi rozhodnuto.

Pěkné utkání tedy dovádíme do vítězného konce. Na naši hru se dá koukat, ale co je nejpodstatnější, když se nám nedaří soupeře přehrát kombinacemi, dokážeme si pomoci standardkama a také dokážeme změnit rytmus hry. To jsou atributy v naší hře dříve težko hledatelné. Soupeř nás dva zápasy po sobě tlačil s brankářem v poli, ale my jsme se nenechali vybláznit a trpělivě jsme bránili. Padali do střel (Kopr:-). Prostě obětavost a když se nedaří tak se semkneme a bojujeme! Za ÚŽAS!!!

Po zápase jsme se v počtu tří kusů zúčastnili i sledování MS v hokeji a bylo to pěkné zakončení vítězného pátku...

Komentář rozhodčího: O výsledku rozhodla lepší produktivita vítězů. 

Rozhodčí: Petr Blahout

Branky ÚŽAS: 1´ Bróža, 11´ Šťóva, 17´ Pavel, 24´ Šťóva,

                  36´ Štrosák, 44´ Zohan

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Štros – Jan Šťovíček, Pavel Vacek, Martin Mráz, Ondřej Brož, Adam Fedor, Daniel Koščo, František Tůma, Jan Kopřiva, Jan Novák

   

Vedoucí mužstva: František Tůma      

Asistent: Jan Kopřiva       

     

       Hvězda utkání: Šťovíček Jan

Branky Absinth: 29´ Sklenář F.

ŽK:

Sestava Absinth: Šumník Marek - Moník Martin, Medvec Jiří, Mann Lukáš, Valenta Ondřej, Pata Tomáš, Zeman Martin, Sklenář Václav, Sklenář František, Fišer Filip

     

       Hvězda utkání: Sklenář František

20240517_203234.jpg
20240517_203225.jpg

---ÚŽAS FOREVER---

Sokol řeší existenční problémy s docházkou a vzdal náš vzájemný zápas... My bereme 2 body a posunujeme se na druhou příčku...

1.FFS  ÚŽAS -SOKOL VYSOČANY "A" 6:0k

Photo_1557136956190.png
Photo_1700158576765.png

3D LIGA - 8. KOLO - 26.05.2024, 18:45 - ZÁKOSTELNÍ

Komentář rozhodčího: Sokol se z utkání omluvil...

Rozhodčí: 

Branky ÚŽAS:

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  

   

Vedoucí mužstva: František Tůma      

Asistent: Jan Kopřiva       

     

       Hvězda utkání: 

Branky Sokol: 

ŽK:

Sestava Sokol:

     

       Hvězda utkání: 

---ÚŽAS FOREVER---

LIGOVÝ POHÁR 2024 - MEMORIÁL PAVLA FORMÁČKA

1.KOLO - KVALITNÍ SOUEŘ, ALE ZAČÍNÁME SE SEHRÁVAT A NOVÉ POSILY SE ZAČÍNAJÍ VYPLÁCET....

1.FFS  ÚŽAS - AC SERUS 4:0 (1:0)

Photo_1557136956190.png
AC SERUS_edited.png

Ligový pohár - 25.02.2024, 20:00 PRAŽAČKA

Branky ÚŽAS:  2x P. Vacek, 1x Miláno a Šťóva

ŽK: Pavel Vacek, Miláno

Sestava ÚŽAS: Stanislav Apolenár – František Tůma, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Daniel Košč, Adam Fedor, Martin Mráz, Jan Kopřiva 

     

      

      Hvězda utkání: PAVEL VACEK

Branky  ---

ŽK: 

Sestava ACS: 

     

 

       Hvězda utkání: 

423472116_2593406097489617_3539525642257880078_n.jpg

---ÚŽAS FOREVER---

1/8F - Prvoligová prověrka byla nad naše síly. Soupeř nás přehrál i bez střídání...Byla to však vynikající generálka na první kolo ligy..

1.FFS  ÚŽAS - G.I.C. LA PLATE 3:7 (1:2)

Photo_1557136956190.png
gic_edited.png

Ligový pohár - 10.03.2024, 20:00 PRAŽAČKA

V neděli jsme se střetli s 1.ligovym soupeřem La Plate, pro nás svátek jako hrom. Sestavu se nám podařilo naplnit až po okraj, takže vedení mohlo zůstat v roli koučů. Do vedení se dostali hosté, ovšem dokázali jsme rychle srovnat na 1:1, po ztrátě ve středu pole jsme ovšem odcházeli do pomyslných šaten s jedno brankovým deficitem. Ve druhé půlce soupeř prokázal svou kvalitu, kdy nás několikrát dokázal vykombinovat, potrestat naše chyby a bylo to rázem 1:6 - ale Úžas se nevzdal a dvěma krásnými brankami ze standartnich situací (aut a rohový kop) dokázal korigovat na 3:6. Ovšem než jsme stihli doslavit úspěch, soupeř jako poslední v zápase stihl zpražit naše nadšení a stanovil konečné skóre na 3:7. Pro nás dobrá prověrka před startem hanspaulky, která začíná 10.3.2024. Fotografie z tohoto zápasu najdete zde

Branky ÚŽAS: P. Vacek, Gašpi, a  D. Košč

ŽK: 

Sestava ÚŽAS:  Martin Štros – František Tůma, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Daniel Košč, Adam Fedor, Martin Mráz, Jan Kopřiva, Ondřej Brož     

      

      Hvězda utkání: 

Branky  ---

ŽK: 

Sestava GIC: 

     

 

       Hvězda utkání: 

received_3580048992309710.jpeg
received_389552880370988.jpeg

---ÚŽAS FOREVER---

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

Přípravné utkání - Velmi kvalitní prověrka... Férové utkání v dobrém tempu... Pozvané posily se předvedly dobrým výkonem...

1.FFS  ÚŽAS - FRANTIŠCI 0:4 (0:1)

Photo_1557136956190.png
Screenshot_20240213_202716_Samsung Internet_edited.png

Přípravné utkání - 16.02.2024, 17:30 NA DĚKANCE

K prvnímu přípravnému zápasu před ligou jsme se sešli ve velice tristním počtu. Ze základní sestavy se dostavili pouze Štrosák, Šťóva a Gašpi :-( Tuto trojici doplnili veteráni Šefi a Frtu..A jelikož nás docházka celkem trápí pozvali jsme i tři nové hráče, kteří by mohli náš ÚŽASný tým posílit. 

Naší žádosti o toto utkání vyhověl velmi silný tým Františci, jenž za pouhé 4 sezóny postoupil z osmé ligy do čtvrté a pouze 3x okusil hořkost porážky. Dal se tedy očekávat kvalitní soupeř s velmi dobrou fyzičkou a technikou. A obojí se dokonale potvrdilo.

Musím však všechny ÚŽASné borce pochválit. Soupeř byl lepší a kvalita se projevovala. My jsme bojovali seč nám síly stačily, ale když se na hřišti sejdou tři kopáči kteří se nikdy neviděli, a jsou doplněni dalšími dvěma, kterým je dohromady téměř sto let, musí to být znát. Přesto jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale nedokázili jsme je ve finální fázi kvalitně zakončit. Se soupeřem jsme drželi krok, ale v závěru se projevila jak větší sehranost (při třetím gólu - od brány ťukes až do gólu), tak i lepší fyzická kondice - při čtvrtém gólu.

I přes porážku jsme předvedli obstojný výkon a nemáme se za co stydět. 

Kluci, kteří nás přišli posílit dostanou příležitost i v pohárových utkáních (věřím, že budou minimálně dvě)

Po skončení zápasu jsme se přesunuli do Chuchle a několika žejdlíky lahodných moků jsme žal z porážky spláchli a dostatečně utkání i nové hráče zhodnotili.

PS: Děkuji soupeři za velmi korektní zápas.

 

Pár obrázků ze zápasu ZDE

Branky ÚŽAS:  -----

Branky Františci: 2x Jan Bárta, 1x Tomáš Čermák a Ondřej Hertl

ŽK: 

ŽK: 

Sestava ÚŽAS: Martin Štros – František Tůma, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, David, Šefara, Pavel Vacek, Lukáš Pick, Robin K, 

     

      

      Hvězda utkání: PAVEL VACEK

Komentář soupeře: Zápas se spoustou šancí, oba týmy se snažily hrát fotbal a kombinovat, kdy zároveň měly možnost vyzkoušet si nové hráče a herní situace. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu, ale zároveň férově a bez zbytečných faulů. Cenná prověrka před blížící se sezónou. 

---ÚŽAS FOREVER---

ZIMNÍ TURNAJ PKFL - 2024

ZIMNÍ TURNAJ PKFL 2024  - SOUPEŘI

 

       1. KOLO: ÚŽAS vs Legion Aliena B          2. KOLO: ÚŽAS vs Mazurka                 3. KOLO: ÚŽAS vs Dirty Bastards

 

 

 

 

                                        4. KOLO: ÚŽAS vs FC Litrpůl                          5. KOLO: ÚŽAS vs FC Puah

LEGION_edited.png
dirty_edited.png
mazurka_edited.png
litrpůl.png
fc puah_edited.png
Csaplárova past sklapla...Ani 3:0, ani hattrick ani hvězdný výkon Štrosáka na výhru nestačili...

1.FFS  ÚŽAS - LEGION ALIENA "B" 3:3 (2:0)

Photo_1557136956190.png
LEGION_edited.png

Zimní liga PKFL - 1. kolo - skupina B - 07.01.2024, 17:00 DĚKANKA

Branky ÚŽAS: 3x Šťóva 

Sestava ÚŽAS: Martin Štros – David Šefara, Pavel Krištůfek, Martin Mráz, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Ondřej Brož, Lukáš Woitek, 

     

      

      Hvězda utkání: Martin Štros

ŽK: 

ŽK: 

Komentář rozhodčího:   Velmi pohledné vyrovnané utkání. Domácí se dostáli do vedení hned z první akce zápasu a to je posadilo na mrazivého koně, hosté se sice herně oklepali ale vstřelení branky jim zabraňoval skvělý domácí brankář a když se domácí ke konci první půle prosadili vstřelením druhé branky a po pauze třetí branky zdálo se že o vítězi je rozhodnuto ale hosté se konečně gólově prosadili a začali více a více tlačit a po chvilce snížili na rozdíl jediné branky. Po nucené pauze poté co vypadlo osvětlení se dohrávalo osm minut ve kterých vyrovnal prudkou střelou hostující gólman. Domácí mohli z poslední akce strhnout vedení opět na svojí stranu ale gól se jim vstřelit nepodařilo a tak se oba soupeři rozešli smírně 

Rozhodčí: Michal Košťál      

---ÚŽAS FOREVER---

Velké překvapení...I když oslabeni, tak takového soupeře musíme porazit...Soupeř získal první tři body v historii...

1.FFS  ÚŽAS - FK MAZURKA 2:3 (1:2)

Photo_1557136956190.png
mazurka_edited.png

Zimní liga PKFL - 2. kolo - skupina B - 13.01.2024, 11:00 MAZURSKÁ

Branky ÚŽAS: 3x Šťóva 

Branky MAZURKA: 

Sestava ÚŽAS: Martin Mráz – Adam Krčmář, Max Traxmandl, Pavel Krištůfek, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Gašparovič, 

     

      

      Hvězda utkání: Martin Mráz

Sestava MAZURKA: 

      Hvězda utkání: 

ŽK: 

ŽK: 

Komentář rozhodčího:   Výborný zápas s obou stran, hráno nahoru dolů. Mazurka hrála jako tým, v patnácté minutě vedla o dva góly, domácí ještě do přestávky snížili. V druhé polovině Úžas vyrovnal, měl více ze hry, ale Mazurka dobře bránila. Deset minut před koncem hráč hostí Kejklíček krásným gólem rozhodl. Mazurka má první tři body do tabulky.                                                   

 

Rozhodčí: Miroslav Lach      

---ÚŽAS FOREVER---

 Ani třetí zápas nám výhru nepřinesl. Zraněními zdecimovaná a poslepovaná sestava neměla šanci. Postup už jen v oblasti teorie 

1.FFS  ÚŽAS - DIRTY BASTARDS 2:8 (2:0)

Photo_1557136956190.png
dirty_edited.png

Zimní liga PKFL - 3. kolo - skupina B - 21.01.2024, 17:00 DĚKANKA

Branky ÚŽAS: 1x Adam Krčmář, 1x Mrázič 

Branky BASTARDS: 

Sestava ÚŽAS: Martin Štros – David Šefara, Pavel Krištůfek, Martin Mráz, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Ondřej Brož, Lukáš Woitek, 

     

      

      Hvězda utkání: Martin Mráz

Sestava Bastards: 

      Hvězda utkání: 

ŽK: 

ŽK: 

Komentář rozhodčího:   Velmi pohledné útočné utkání, hosté byli trochu více aktivnějším týmem a i když domácí dokázali vyrovnat na 1:1 kdy se krásně z půlky trefil v zápase skvělé chytajici brankář byli to hosté kteří měli střelecky nabito a i když si oba brankáři hodně a skvěle zachytali tři důležité body do tabulky berou hosté.                                                   

 

Rozhodčí: Michal Košťál      

---ÚŽAS FOREVER---

NIC..Nesešli jsme se...

1.FFS  ÚŽAS - FC LITRPŮL 0:5k

Photo_1557136956190.png
litrpůl.png

Zimní liga PKFL - 4. kolo - skupina B - 28.01.2024, 17:00 DĚKANKA

Branky ÚŽAS: 

Branky FCL: 

ŽK: 

ŽK: 

Komentář rozhodčího:   Domácí se ze zápasu omluvili....                                              

 

Rozhodčí: Martin Záliš      

---ÚŽAS FOREVER---

PKFL již nikdy více.....Jestli se to tak dá říci sešli jsme se, ale to je vše...Mlaďasové byli nad naše síly...

1.FFS  ÚŽAS - FC PUAH 6:8 (2:4)

Photo_1557136956190.png
fc puah_edited.png

Zimní liga PKFL - 5. kolo - skupina B - 03.02.2024, 18:15 NA ŠANCÍCH

Branky ÚŽAS: 2x Gašpi, 1x Miláno, Kopr, Dominik, Šťóva 

Branky FC PUAH: 

Sestava ÚŽAS: Martin Štros – František Tůma, František Podhorský, Ondřej Gašparovič, Jan Šťovíček, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Dominik Stehlík

     

      

      Hvězda utkání: Všichni co přišli (Jan Šťovíček)

ŽK: 

ŽK: 

Komentář rozhodčího:  Krásné utkání v přátelském duchu, se spoustou vstřelených branek.                                                     

 

Rozhodčí: Martin Záliš    

---ÚŽAS FOREVER---

77. SEZÓNA: JARO 2024 - 3. liga - skupina D
Photo_1557136956190.png

1.FFS ÚŽAS

bottom of page