top of page

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOOTBALLOVÉHO TEAMU 3. HANSPAULSKÉ LIGY

TABULKA SKUPINY D  3.HL - PODZIM 2022

NÁŠ TÝM OBLÉKÁ:

sd.png
Photo_1557136956190.png


ÚŽASná DOKOPNÁ 2022
-
10.12.2022 - 16:00 - HŘIŠTĚ K8 - Chuchle

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:

ROZPIS A VÝSLEDKY ZÁPASŮ - 3D J2022

TAB6střelci.PNG

GENERÁLNÍ SPONZOR

bch.PNG

HLAVNÍ SPONZOR

HLAVNÍ SPONZOR

st.PNG

HLAVNÍ SPONZOR

logo-1.png

HLAVNÍ SPONZOR

ok_point_logo.png

HLAVNÍ SPONZOR

P22-TAB11ČERNÁ.PNG
Je to marný, je to marný, je to marný....Po čtyřech sezónách opouštíme třetí ligu...

1.FFS  ÚŽAS - FC 000  1:1 (0:0)

Photo_1557136956190.png
LOGO FC 000.png

Branka: Šťóva

​​​K poslednímu zápasu jsme se sešli na Prazačce proti soupeři, který měl uz jistý sestup (přesto se sešel v nejsilnější sestavě v sezóně) věděli jsme moc dobře že nám k jistotě záchrany a neohlížení na souběžně hraný zápas Ducksiks Hustec stačí zvítězit, první půle gól nepřinesla, šance měly oba týmy, ale prim hráli gólmani. V pauze jsme si řekli, že musíme být trpělivý a že gól přijde - ten přišel, ovšem po naší chybě ve 32.minute do naší sítě a tak to pro nás začala být honička, dokázali jsme už pouze vyrovnat v 52.minute na 1:1, na další trefu už jsme se nezmohli. Takže začalo čekání, v případě že by Hustec vyhrál za 2 body, stačil by nám i tento bodík, ovšem přišla špatná zpráva - Duckiks vyhráli 5:2 a my tím pádem díky vzájemným zápasům, kdy jsme podlehli jak Hustecu, tak Ducksiks spadli do 4 ligy. Smutný konec sezóny, stačil jeden gól a mohla se slavit záchrana, takto je to trpký pád o soutěž níže, ovšem zcela zasloužený, opět byly potíže s docházkou a to ve vyrovnané 3 lize zkrátka rozhoduje...

P22-11m_edited_edited_edited.png
63923ae861f68_1670527794_63923ae861f62.png
P22-TAB11 (1)_edited.png
Žijeme! Do boje o záchranu jsme zaknihovali velmi vysoké a především důležité vítězství...

1.FFS  ÚŽAS - HAJDUK HŮRKA "A"  8:2 (3:1)

Photo_1557136956190.png
Hajduk-Hůrka-128x128.png
P22-7kolo,koment (1)_edited.png
Nagy1.PNG

memoriál petra zborníka

1.8.2020 - nýrsko

Jsou situace, kdy jde všechno stranou a lidé se semknou bez ohledu na jakoukoliv příslušnost. A přesně takovou situací je každoroční Memoriál Petra Zborníka - Nagasaky Cup. Již 11 let zde amatérští fotbalisté bojují na uctění památky svého kamaráda a především velmi mladého člověka, který příliš mladý odešel do nebeské fotbalové jedenáctky. Já jsem hrdý, že i letos se v dresu každoročního účastníka tohoto turnaje, Fan FC Bohemians objeví i velká část týmu 1. FFS ÚŽAS! PÁNOVÉ VŠEM DÍKY!!! Více informací na www.cup.nagasaky.cz a článek včetně fotografií z našeho působení najdete zde
nagy2.PNG
vys6_edited.png
TAB6_edited.png
První a zaslouženou výhru v sezóně režírovali Mori, Miláno a Martin .....

1.FFS  ÚŽAS - FC HUSTEC  5:3 (4:2)

Photo_1557136956190.png
HFC_edited.png

Branky: 2x Mori, Zohan, Miláno a Bróža

Tak jsme konečně okusili pocit vítězství. Do zápasu jsme měli výborný vstup, po důrazné brance Zohana, šťastnému vlastnímu gólu a brejku Moriho jsme ve 12 minutě vedli již 3:0! To bychom ovšem nebyli my, udělat si ÚŽASný průběh zápasu, hosté vstřelili po rychlé akci jeden a za dalších 9 minut druhý gól, ovšem Milanova paráda a nekompromisní zakončení znamenalo naše poločasové vedení 4:2. Druhý poločas byl nahoru dolů, soupeř musel útočit, ale i my se dostávali do šancí, leč soupeř ve 42 minutě snížil na 4:3 po nezachycené kombinaci a my začali být krapet nervózní. Kopr měl několikrát skoro infarkt z našich "návratů" z útoku, ale vše vyřešil opět skvělý Martin. Uklidnění pro naše barvy přišlo 5 minut před koncem, když se podruhé v zápase trefil Mori a již jsme nedopustili žádnou ztrátu a zkušeně si došli pro výhru, první v sezoně a s ohledem na další výsledky hodně důležitou!

vys5_edited.png
V bojovném zápase jsme byli blízko bodu, ale lídr vedení uhájil...

1.FFS  ÚŽAS - FC BRUINS  2:3 (1:1)

Photo_1557136956190.png
13240547_1122142347837787_8426038232922397014_n_edited.png

Branky: Miláno a Zohan

V neděli za krásného počasí se uskutečnil další match s východním soupeřem - Bruins. Sestava se skládala těžce, některé omluvenky dorazily pár hodin před zápasem. Věděli jsme, že to bude složité, neboť soupeř byl technicky vybaven, bohužel opět jsme inkasovali jako první - po kolikáté v sezoně? Nicméně minutu před půlí jsme po rychlém brejku krásně vyrovnali dělovkou Milána a ještě pár vteřin před koncem jsme mohli dát "šatňák" - nepodařilo se. O poločase jsme se dohodli v týmu, že soupeře sundáme z "lisovek", oni kontrovali kontrolou registraček, leč bezúspěšně a tak bylo celkem na škodu, že se pauza protáhla o něco déle a my vypadli z provozní teploty. I proto jsme možná nezachytili nástup, klička doprava, Kopr nedokázal zablokovat střelu a Martin byl překonán - 2:1. Bruins byli v lepší pozici, narážečky nám dělali potíž, ale s vypětím sil a opět skvělým Martinem jsme odolávali dále. V 53 minutě ovšem přišla chybná rozehra, namazání soupeři, který se nemýlil a odskočil na 3:1. Zbývalo 7 minut a my chtěli bod, po nejkrásnější akci večera kdy jsme dvakrát patičkou posunuli na Zohana a ten bodlem prostřelil s helmou "Petra Čecha" v týmu Bruins k tyčce. Od té doby jsme zvýšili tlak, obléhali branku, měli standardky, riskovali i s Martinem, abychom dosáhli na bod, bohužel žádná střela se již za záda brankáře soupeře nedostala a my odcházeli opět poraženi. Znamená to tedy nejhorší vstup do třetiligového sezóny v historii našeho týmu, těšit nás může že soupeře ze špičky máme již za sebou a v následujících zápasech nás čekají přímí konkurenti.

popis5_edited.png
vys4_edited.png
V souboji s lídrem jsme urvali bod, ale měli jsme i na dva...

1.FFS  ÚŽAS - FC HODKOVIČKY UNITED 1:1 (0:1)

Photo_1557136956190.png
hODKOVIČKY UTD_edited.png

Branka: Šťóva

Ve 4.kole nás čekal lídr tabulky a konečně také český tým Hodkovičky United. Na zápas jsme se sešli v kvalitní sestavě 4 lidí na střídání, to samé protivník a šlo se na věc. Oba týmy chtěli kombinovat po zemi, někdy se uchýlili i k nakopávaným míčům, ale obrany byly pozorné. V 19 minutě jsme bohužel inkasovali z rohového kopu, který soupeř dobře zahrál seběhnutím a Martin byl překonán, poté zavřel kasu na 7 západů a už neinkasoval, to ovšem předbíháme. Do poločasu další branka nepadla, neboť oba brankáři byli na tento zápas dobře nachystáni a šance likvidovali. Ve 37 minutě jsme se dočkali i my, po uvolnění Broži po lajně a přihrávce do vápna se snad natřikrát se štěstím Štova prosadil a dopravil merunu do sítě, vyrovnáno! Od této chvíle se začalo hrát nahoru dolů, oba celky chtěli zvítězit, akce střídala akci, ale buď zbrklé řešení, nebo nepřesné střely znamenaly, že již další branka nepadla. Uvidíme, zda tento bod bude na konci soutěže plusový, ale dokázali jsme si opět, že hrát se dá s každým. Bohužel v jednom souboji ve vápně se zranil Štova a tak si hlavně přejme, ať se za týden dá s kotníkem dohromady! Musíme také vyzdvihnout rozhodčí zápasu, skvěle odpískáno, kéž by to bylo takhle v každém zápase!

popis4_edited.png
VYS31_edited.png
Ani třetí zápas proti východnímu bloku nám nevyšel....

1.FFS  ÚŽAS - FC KOMETY "A" 2:4 (1:2)

Photo_1557136956190.png
KOMETY_edited.png

Branky: Mára a Bróža

V třetím kole nás čekal dobře známý soupeř Komety. Úvod utkání jak je u nás zvykem jsme nezachytili a po kličce na středu hřiště a střele prohráváme. Po krásné přihrávce na druhé straně se prosadil Marek k tyčce. Bohužel nedůrazné souboje v našich řadách a hezká přihrávka na zadní tyč znamená vedení pro Komety 2:1. Ve druhém poločase jsme náš blok zpevnili, nevyráželi bezhlavě napadat. Leč udělali jsme výjimku, Broža dohrál rozehru soupeře, gólman chyboval a byla to lehká práce dovézt míč do sítě - vyrovnáno 2:2! Zápas v tu dobu byl vyrovnaný, obě mužstva měla šance, nás držel v bráně neskutečně Martin, ale po uvolnění po lajně byl na svižnou rychlou střelu krátký, poté jsme si vstřelili nešťastný vlastní gól a o vítězi bylo rozhodnuto. Toto utkání jsme odmakali, bohužel na body to nestačilo. Teď máme velikonoční pauzu, proto je ideální čas na zmobilizování sil, doléčení zranění, neboť v dalším zápase nás čeká lídr tabulky Hodkovičky.

popis3_edited.png
J22-TAB2_edited.png
J22-VYSL2_edited.png
Tahle dvanáctka nám nechutnala...

1.FFS  ÚŽAS - LEGION ALIENA (UA) 1:12 (1:6)

Photo_1557136956190.png
LEGION_edited.png

Branka: Šťóva

Čepovala se 12ka do sítě Úžasu. V tomto klání bylo o vítězi rychle rozhodnuto, již v 8 minutě lovil Kopr míč ze své sítě potřetí, přičemž 1 a 3 gól jdou výhradně na jeho vrub. Hosté se poté dostali do psychické pohody a mohli hrát svou rychlou kombinační hru a nasázet do poločasu ještě 3 fíky, my se zmohli pouze na jednu branku. Ve druhém dějiství se obrázek hry nezměnil, hosté při chuti kombinovali a některé branky byly takříkajíc až do "kuchyně", my své šance neproměnili a tak nám zazpíval kanár. Celkem jsme tedy prohráli vysoko 1:12, na tento zápas musíme rychle zapomenout, sezóna je ještě dlouhá a jeden zápas nás nesmí zlomit.

J22-K2_edited.png
J22-TAB2_edited.png
J22-VYSL2_edited.png
Dramatické utkání..dvě hlavičky a gól v 60´ znamenají zasloužený bod v jarní premiéře...

1.FFS  ÚŽAS - FC URAGAN (UA) 4:4 (3:3)

Photo_1557136956190.png
uraga_edited.png

Branky: Miláno, Bróža, Marek, Václav

Na úvod sezony jsme získali cenný a spravedlivý bod. Začátek zápasu poznamenal pozdní příchod jednoho našeho borce a už jsme tekli 0:2, po příchodu opozdilce se začali dít věci, Kuba dostal v přerušené hře "hlavičku" a s údivem se udělila pouze žlutá karta. Rozhodčí nejspíš zapomněli červený kartónek doma. To nás nabudilo a dokázali se dvěma góly dostat zpět do zápasu, ba dokonce dvě minuty před půlí otočit na 3:2, bohužel střela z dálky, která zapadla k tyčce znamenala poločasovou remízu. Druhá půle střídala šance, šanci, byla to pasáž, kdy se vědělo, že kdo dá gól, bude mít k vítězství blíže. Byl to bohužel soupeř, ke kterému se odrazil po rohu míč a vrátil ho do branky. Zbývalo 7 minut do konce, hosté se rozhodli vše zakopávat, aby nebyl k dispozici míč, ale my ukázali srdce, rvali se, bojovali někteří na krev a odměnou nám bylo vyrovnání v poslední minutě, dobře zahraný aut, klidné zpracování míče Vencou a ten srovnal na 4:4!!! Obrovská eufrorie v našich řadách, soupeř syčel nepěkná slovíčka směrem k rozhodčím. Následovala rozehra a poslední hvizd a my slavili remízu, jako bychom vyhráli. Od všech odbojováno, tohle je přesně ÚŽAS, nikdy se nevzdat!

J22-K1_edited.png
J22-TAB2_edited.png
J22-VYSL1_edited.png

FÓRUM
71

Fórum 71 - Jarní preview - 3D. liga/J22 

Je to tady! Dnes vyběhneme k prvnímu utkání v jarní edici Hanspaulské ligy. Ročník J2022 bude nás již třetí ve 3. lize. V zimní přestávce jsme se zúčastnili PKFL Zimního poháru. Po vítězství ve skupině jsme v konfrontaci s prvoligistou neuspěli a byli vyřazeni. V generálce na ligu jsme se utkali s druholigovým ŘEZEM TO UTD. a i s novými posilami zvítězili 3:2. Do jarních bojů nás tak posílí Jakub Sedlák z Dvorců a Marek Zámečník z Gente... Oba plejeři jsou již našimi hráči a dnes jsou připraveni.

V úvodním kole nás čeká velká neznámá. Tým FC URAGAN (UA). Tým bez historie, který pravděpodobně koupil licenci na třetí ligu. Prvně se představil v ligovém poháru. Zde nejprve porazil MFK LUNOCHOD (UA), následně si poradil s notně oslabenými Vojenskymi Lesy. Ve čtvrtfinále už byl nad jeho síly prvoligový Lucián FC...Tým je složený především z mladých běhavých občanů UA. Je to první ze tří zápasů proti této komunitě.

Start jara tedy nebude nejjednodušší, ale my jsme připraveni.

ÚŽAS FOREVER

Velmi dobrý zápas s vítězným koncem...

1. FFS ÚŽAS - ŘEŽEM TO UTD 3:2 (0:0)

Photo_1557136956190.png
znak%20rezemto_edited.png

Branky: 2x Bróža, 1x Miláno

Na generálku před startem jarní části ligy se nás nakonec sešlo deset,včetně dvou nováčků na testy. Soupeř disponoval sedmi hráči. V brance byl samozřejmě Martin a do obrany se postavili Kopr, David, Mrázič a Kuba. Na středu měli operovat Miláno s Bróžou a Mirkem. V útoku zbylo místo na Šťóvu a FrTu.

Utkání začalo v celku opatrně, ale častěji se do zakončení dostával soupeř, ale Martin byl vždy na místě. My jsme se snažili hrát svoji hru a zapojit do kombinace více hráčů. Na United byla vidět kvalita a chvílemi nás přehrávali, ale vždy jsme se dokázali ubránit a především Martin předváděl neuvěřitelné zákroky a tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu.

Druhou půli jsme začali mnohem lépe a po dvou gólech Bróži jsme ve 43´vedli 2:0. O tři minuty později bylo ještě veseleji. Mirek krásně našel úplně volného Milána a ten se nemýlil 3:0. Vzhledem k tomu, že jsme modelové utkání domluvili na 2x25´ zdálo se být rozhodnuto, ale nám jaksi došla šťáva. Soupeř jehož řady opustili některé velké opory se nevzdal a pořádně zatlačil na pilu. Martin nás sice stále držel, ale na obranu se valil jeden útok za druhým. My jsme měli několik šancí z brejků, ale ty jsme nevyužili a tak přišel trest. Nejprve jsme špatným odkopem nabídli soupeři šanci a ten ji využil ke snížení na 1:3. Tři minuty před koncem nám bylo ještě vetší horko. Martin sice znovu několikrát bravurně zasáhl, ale na odražený balon od svého jmenovce Mraziče dosáhnout nemohl 2:3. V tu chvíli to s námi vypadalo bledě a zdálo se, že dobře rozehrané utkání ztratíme. Bohužel o minutu později došlo k nezaviněnému zranění soupeřova hráče a po dohodě obou mužstev bylo utkání ukončeno. 

20220308_190154.jpg

Řekl bych, že jsme utkání se silným (i když oslabeným) soupeřem zvládli.

Ukázalo se že i když je soupeř o něco fotbalovější, tak pokud nadejde situace, že nemá možnost střídat rozhoduje lavička (pozn. pro rudé bratry: nikoliv Víťa :-). Nás bylo dost a přestože nám docházely síly, závěr zápasu jsme zvládli.

Oba testovaní hráči se osvědčili a nyní nastanou jednání o jejich

případném angažmá. Něco jsme si řekli i na pozápasovém posezení

(mmch. bylo to dost fajne) a zbytek poladíme po tlf. 

Nyní nás čeká volno a 27.3.2022 ostrý start do třetí ligy.

20220308_190020.jpg
Představení dalšího soupeře:            ŘEŽEM TO UNITED

Tým ŘEŽEM TO UNITED bude naší poslední prověrkou před zahajením dalšího ročníku HL. V našem případě to bude již 73 sezóna celkově a třetí ve třetí lize. S ŘTU se střetneme již potřetí a pouze jednou jsme tento tým porazili (P2020 - 3:2) a dvakrát jsme dostali sedmičku. Ani úterním utkání to nebude jednoduché, neb Dřevaři naši loňskou edici vyhráli a zajistili si postup do druhé nejvyšší soutěže.

Z HISTORIE ŘTU:

Na podzim roku 2010 Tomáš Paszyc s Michalem Vondrkou založili tým Řežem to United z hráčů, se kterými povětšinou hráli v mládežnických kategoriích AFK Slavoj Podolí Praha. V první sezóně se tým skládal složitě a nakonec jsme do první sezóny nastoupili s 10-ti hráči na soupisce. Většinu této první sezóny jsme odehráli v šesti či sedmi hráčích a do příštích sezón jsme tak museli posilovat do kvality, tak i do šířky kádru. První sezónu jsme zvládli velmi dobře a dokonce nastříleli nejvíce gólů (105) ze všech týmů hrajících hanspaulku na podzim 2010. Následující sezóny jsme potom ustálili soupisku a další postupy na sebe nenechaly dlouho čekat. Celkem 5x jsme dokázali vyhrát naši skupinu a postoupit tak do vyšší ligy. Naše neohrožené tažení skončilo až ve třetí lize, kde jsme skončili těsně druzí za DUCKS 4077 a poprvé tak nepostoupili. Další sezónu se nám to už ovšem podařilo a my si tak zahráli poprvé v druhé lize, ze které jsme ovšem hned sestoupili. Ukázalo se, že druhá liga je opravdu těžkým oříškem, a že v ní není lehkého zápasu. Na podzim 2014 jsme tak potřetí sváděli boje ve třetí lize a tentokrát jsme ji suveréně opanovali, když jsme všechny zápasy vyhráli. Od sezóny jaro 2015 jsme tak opět okusili druholigové zápasy a naše výkony už na základě předchozí krátké druholigové anabáze byly takticky vyspělejší, což přineslo lepší výsledky a celkem 5 ti sezónní účinkování v druhé lize. V naší zatím poslední druholigové sezóně podzim 2017 bohužel nastaly velké změny v týmu, jednak odchody, jednak zraněními a tým se nedařil odekvátně pro druhou ligu doplnit. Pád do třetí ligy byl nevyhnutelný a pro nás začala nová etapa. kdy jsme začali přestavovat tým. Výsledky byly i dále na naše poměry podprůměrné, když jsme se sice vždy vcelku s přehledem ve 3. lize udrželi, ale 8. či 7. místo v tabulce za žádný velký úspěch považovat nelze. Ten uspěch na sebe nenechal dlouho čekat a tak se v sezóně J2022 znovu podíváme do druhé ligy.

      Utkání začíná v úterý (08.03.2022) od 18:00 na hřišti Tempo a samozřejmě jste všichni vítáni.

rtu.PNG
Okénko do historie: 
rtu zapas.PNG
tyd6k.JPG
řtu.PNG
ROZPIS A KRÁTKÉ PŘEDSTAVENÍ SOUPEŘŮ JARO 2022
1. KOLO
uraga_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

FC URAGAN

NEDĚLE 27.03.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

??

?????

?????

?????

??

2. KOLO
LEGION_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

LEGION ALIENA "A"

NEDĚLE 03.04.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

3D

2. MÍSTO

9-0-2

64:29

18

3. KOLO
znak_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

FC KOMETY "A"

NEDĚLE 10.04.2022 -  13:30 - PLAMÍNKOVÉ

LIGA

4F

2. MÍSTO

10-1-0

47:10

21

4. KOLO
znak%20hodkovicky_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

FC HODKOVIČKY UTD

NEDĚLE 24.04.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

3D

4.MÍSTO

6-1-4

41:32

13

5. KOLO
13240547_1122142347837787_8426038232922397014_n_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

FC BRUINS

NEDĚLE 01.05.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

3D

5. MÍSTO

5-3-3

45:30

13

6. KOLO
HFC_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

HUSTEC

NEDĚLE 08.05.2022 - 17:30 - DĚKANKA

LIGA

3D

3. MÍSTO

7-2-2

35:19

16

7. KOLO
Hajduk-Hůrka-128x128.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

HAJDUK HŮRKA "A"

NEDĚLE 15.05.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

4E

1. MÍSTO

6-3-2

42:25

15

8. KOLO
Hosthunters_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

HOSTHUNTERS

NEDĚLE 22.05.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

3D

8. MÍSTO

4-2-5

31:27

10

9. KOLO
CHLAPI_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

NORMÁLNÍ CHLAPI

NEDĚLE 29.05.2022 -  18:45 - MIKULOVA 1

LIGA

3D

9. MÍSTO

3-3-5

24:44

9

10. KOLO
facebook_1646646561774_6906536260635283125_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

MC SARMAT "A"

NEDĚLE 05.06.2022 -  17:30 - DĚKANKA

LIGA

4F

1. MÍSTO

10-1-0

56:11

21

11. KOLO
UGAR_edited.png

PODZIM 2021

POŘADÍ

V-R-P

SKÓRE

BODY

FC U.G.A.R.

NEDĚLE 19.06.2022 - 15:00 - DĚKANKA

LIGA

3D

6. MÍSTO

4-3-4

36:39

11

VÝSLEDKY FINAL 4 ZIMNÍHO TURNAJE PKFL 2022 - FINÁLE
SFZT.PNG
GOLD.PNG
VÝSLEDKY FINAL 4 ZIMNÍHO TURNAJE PKFL 2022 - O BRONZ
SFZT.PNG
BRONZE.PNG
VÝSLEDKY FINAL 4 ZIMNÍHO TURNAJE PKFL 2022 - SEMIFINÁLE
SFZT.PNG
ČTVRTFINÁLOVÉ VÝSLEDKY ZIMNÍHO TURNAJE PKFL
cf.PNG
Na Final4 jsme nedosáhli.....

1. FFS ÚŽAS - FC VYHASLÉ HVĚZDY 0:8 (0:5)

Photo_1557136956190.png
fc-vyhasle-hvezdy_edited.png

 Hosté od úvodu zápasu hře dominovali, první branka padla ve 37 vteřině utkání kdy se trefil Macháček a tím dodal Hvězdám potřebný klid, další branky na sebe nenechali dlouho čekat a už ve 13 minutě to bylo tři nula, ÚŽAS sice bojoval, střílel, ale skvělého hostujícího brankáře neprostřelili a tak další branky přidávali už jen střelci Vyhaslých Hvězd, kteří pohlednou kombinační hrou dovedli zápas do jasného vítězství. Velkou zásluhu na tom že domácí neodešli ještě z horším skóre měl skvělé chytající brankář ÚŽASu.

KONEČNÉ TABULKY ZS ZIMNÍHO TURNAJE PKFL 2022
SKUPINA A
SKUPINA B
taba.PNG
tabb.PNG
střa.PNG
střb.PNG
tabc.PNG
SKUPINA C
střc.PNG
D tab k.PNG
SKUPINA D
střd.PNG
Na mladé nevychovance jsme nestačili...

1. FFS ÚŽAS - FC LITRPŮL 1:5 (1:2)

Photo_1557136956190.png
lITRPŮL.jpg

Branky: Mori

Soupeř dorazil na zápas v deseti kusech a jak jsme později zjistili pět z nich poprvé dorazilo právě na tento match. A právě těchto pět hráčů se nejvíce zapsalo do historie utkání (tři branky vstřelené a vynikající výkon brankáře), říkám to léta že se mi takovýto způsob zdá unfair. K tomu chlapci přidali notnou dávku nevychovanosti a neúcty. My jsme se navíc nesešli v dobré sestavě a tak jsme odešli poraženi. Nunto dodat, že soupeř byl lepší a především mladší. Nám v došly síly a  překvapení bylo na světě.

Komentář rozhodčího: 

 Velice pohledné utkání hrané ve velmi rychlém tempu. Hosté svou rychlou hrou domácí překvapili když lítali po hřišti jak smyslu zbavení :-) ale tato hra přinášela ovoce v podobně branek a tak hosté berou tři body i první místo ve skupině.

I druhý zápas ZT PKFL 2022 jsme jasně ovládli a zajistili si postup do play off...
MAC_edited.png

1. FFS ÚŽAS - MAC WARRIOR 10:2 (2:2)

Photo_1557136956190.png

Branky: 3x Luky, 2x Bróža a Šťóva, 1x Miláno, Mrázič a Venca

Koprův report:

Úvod zápasu byl opatrný, domácí se stáhli před vápno a vyráželi do brejků. My nemohli otevřít konzervu a najednou jsme prohrávali 0:2. To byl pro nás budíček, že musíme více zapnout. Do poločasu jsme konečně prolomili kombinací dvakrát obranu a stav byl 2:2. Ve druhém dějiství jsme byli na hřišti jen my! Krásné kombinace na jeden dotek, zlepšený pohyb, úžasné branky až do kuchyně a perfektní defenzivní práce nám zajistila že jsme vstřelili 8 branek a už žádnou neinkasovali. Konečné skóre 10:2 je pro Warrior asi až příliš kruté, ale ukázalo se, že jsme na tom byli lépe fyzicky i početně. Jediným negativem zápasu tak bylo pouze to, že byly zamčené šatny a sprchy a nemohli jsme umýt svá těla po skvělém výkonu!

Komentář rozhodčího: 

 Velice pohledné utkání hrané od úvodu v rychlém tempu. Hosté si vytvořili první šanci už ve 14 vteřině ale domácí brankář střelu chytil a povzbudil svůj tým i k útočení které vedlo k první brance kdy se ve 13 minutě parádní střelou pod břevno trefil hráč Šivic .Domácí byli dále při chuti kterou o dvě minuty po prvním gólu korunoval další krásnou střelou hráč Hošek. Hosté se ale nenechali nepříznivou situací smířit začali více kombinovat a to vedlo v 19 minutě ke snížení, dále se hrál oboustranně útočný fotbal ale branky stříleli už jen hosté, kteří se dočkali ve 26 minutě zaslouženého vyrovnání kdy se bodlem ze střední vzdálenosti trefil budoucí nejlepší hráč zápasu Woitek Lukáš který si v zápase připsal 3 branky a 3 asistence, a tak první poločas krásného vyrovnaného boje skončil remízou 2:2. Po změně stran už zápasu dominovali spíše hostující hráči kdy ve 33 minutě skóre otočili a dál kombinační hrou dovedli zápas do dvojciferného skóre kterého dosáhli v poslední vteřině zápasu. Domácím ve druhé půli nelze upřít bojovnou snahu o dosažení lepšího výsledku ale žádná střela už za hostujícího brankáře nezapadla.

ZTTAB1.PNG
První zápas v ZT PKFL 2022 přinesl jednoznačné vítězství. To však přišlo až po přestávce...
38be41b6b2d741fe9824fe3a8c085120_edited_edited.png

1. FFS ÚŽAS - LUDMILA "A" 8:2 (2:1)

Photo_1557136956190.png

Branky: 3x Bróža, 2x Luky a 1x Zohan, Miláno a FrTu

 

Jelikož se PSMF letos rozhodl zimní turnaj nepořádat a nechtěli jsme být celou zimu bez fotbalu, přihlásili jsme se do ZT PKFL, což je jakási alternativní soutěž v malé kopané. Soupeřem nám byl několikanásobný vítěz této soutěže a dle prognóz i spolufavorit naší skupiny, tým Ludmila A. Tento tým v první polovině soutěže (PKFL se hraje dvoukolově) ve druhé lize prohrál pouze jediný zápas a tak jsme byli v očekávání co nás vlastně čeká. 

Jako každý rok jsme se rozhodli vyzkoušet případné posili do jarních bojů, neb zejména v obraně nás trochu tlačí bota. Účast na prvním zápase přislíbilo několik borců, avšak dorazil nakonec jediný Marek od Bróži a uvedl se ve skvělém světle. Přehled, klid a rozvaha byly na jeho hře znát. Navíc jeho vysoká postava statného bojovníka a je tu výborná posila do třetí ligy HL. Na konečné rozhodnutí si však počkáme po skončení turnaje.

Nakonec jsme se sešli v docela silné sestavě kterou svou přítomností okořenili i Luky se Zohanem. Soupeř dorazil s jedním borcem na střídání a my jsme byli v počtu deseti kusů. tedy čtyři střídání. A to se nakonec ukázalo jako velmi dobrý tah, neb na velkém hřišti v Kobylisích (byl to náš první zápas na tomto velmi pěkném hřišti) se to velmi hodilo.

Utkání samotné mnoho fotbalové krásy nenabídlo. My jsme byli aktivnější, lepší na balonu, ale soupeř hrozil z brejků. Bylo vidět, že je to první a navíc turnajové utkání a tak jsme se postupně rozehrávali. Jediný Luky si dělal co chtěl a nás ostatní zásoboval svými přihrávkami či sám zakončoval. V první půli jsme se dokázali prosadit dvakrát a to po střelách Bróži a Zohana. Soupeř však hrál v prvním poločase velmi chytře a dokonce srovnal na 1:1 a navíc nás několikrát podržel Martin. Když jsme z kraje druhé půle obdrželi branku na 2:2 byla to labutí píseň našeho soupeře. Postupem času naše převaha narůstala a stejně tak i góly v síti soupeře. nakonec jsme se ve druhém poločase prosadili šestkrát a ještě několik šancí zahodili. Ve druhém dějství se soupeř téměř neprosadil a postupem času mu došli síly. Naše vítězství tak bylo vysoké a naprosto zasloužené 

ztk.PNG
38be41b6b2d741fe9824fe3a8c085120_edited_edited.png

FC LUDMILA A

8:2 (2:1)

06.02.2022 -  14:00 - KOBYLISY

PODZIM 2021 v PKFL

LIGA

2A

POŘADÍ

1. MÍSTO

V-R-P

10-0-1

SKÓRE

98:14

BODY

29

MAC_edited.png

MAC WARRIOR

10:2 (2:2)

13.02.2022 - 13:00 -  LITVÍNOVSKÁ

PODZIM 2021 v HL

LIGA

5F

POŘADÍ

1. MÍSTO

V-R-P

10-1-0

SKÓRE

43:13

BODY

21

lITRPŮL_edited.png

FC LITRPŮL

1:5 (1:2)

20.02.2022 - 16:00 - DĚKANKA

PODZIM 2021 v PKFL

LIGA

3B

POŘADÍ

3 MÍSTO

V-R-P

6-0-4

SKÓRE

52:49

BODY

18

DSC_1608.JPG

Výsledky ankety osobnost roku - ÚŽASňák 20/21

1. místo FRANTIŠEK TŮMA 32b.

2. místo JAN KOPŘIVA 27b

3. místo - JAN ŠŤOVÍČEK 25b

dokopná_edited.png
77. SEZÓNA: JARO 2024 - 3. liga - skupina D
Photo_1557136956190.png

1.FFS ÚŽAS

bottom of page