top of page

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOOTBALLOVÉHO TEAMU 3. HANSPAULSKÉ LIGY

67. sezóna JARO 2018 - 4. liga skupina ?

TABULKA 5.I. LIGY

VÝSLEDKY A TERMÍNY ZÁPASŮ

68. sezóna PODZIM 2018 - 4. liga skupina F

TABULKA 4F. LIGY

1.kolo-tabfoto.png

NÁŠ TÝM OBLÉKÁ:

VÝSLEDKY 4F. LIGY

Vysl-vzor, foto.JPG

GENERÁLNÍ SPONZOR

60. sezóna PODZIM 2014 - 6. liga skupina L
Máme na postup?..Nikoliv druhý sestup v řadě...

Po prvních dvou kolech to vypadalo, že Úžas míří do propadliště dějin. Začalo to tam kde poslední sezona (dle mě dostupných informací jedna z nejhorších v historii Úžasu). Zase jsme na zápase byli v pěti, šesti lidech. Hráli zranění, se sebezapřením, nezabalili jsme to a získali jeden bod..(ten může v konečném sčítání hrát veledůležitou roli)
V pozadí těchto bitev se odehrávala bitva snad ještě důležitější. Dotáhnout do konce, v létě slíbených, 5-6 nových tváří. A v minulém týdnu se to podařilo, když byli zaregistrování další dva hráči a naše soupiska se rozrostla o posily č.4. a 5. V tuto chvíli to znamená, že se nám podařilo přivést, během letní přestávky, do Úžasu pět fotbalistů a ještě dva mohou přijít...No to je počet vskutku nevídaný a navíc se podařilo podepsat opravdu vítečné kopálisty. A aby toho nebylo málo všechny posily jsou velkým omlazením našeho zkušeného týmu.
Tato kvalitně odvedená práce našich bafuňářů se projevila hned v prvním zápase, když jsme celkem jasně přehráli do té doby neporažené a pouze jednou inkasující Periferie United a tak po dlouhých letech okupujeme první místo. V tabulce je potřeba vidět i zatím neoficiální výsledky zápasů (akt. 23:30) a pokud je započítáme jsme třetí. I to je však místo kde jsme dlouho nebyli.
Již tuto neděli nás čeká soupeř, který ještě neztratil ani bod a sází soupeřům pěkné porce golů. Nicméně právě v poslední zápase dostal Blesk VK A šest gólů od FRF mit vocet (jež jsme porazili 5:2).
Tato skupina je tedy nesmírně vyrovnaná a my máme vše ve svých hlavách, nohách i rukách a je jen na nás jak se k šanci postoupit zpět postavíme. Jak se budem scházet, střídat apd 
Nový hráči se předvedli perfektně a vedle nich stoupá i výkon ostatních. Dle dosavadních výsledků a naší předvedené hry, je nutno přiznat, že jsme favority skupiny a nelze se k tomu otočit zády. Je však také potřeba zůstat pevně na zemi. Pracovat pro tým, pravidelně chodit na zápasy či v krajním případě dát včas vědět že nepřijdu.

Přeji krásný a úspěšný týden a neděli v 15:00 na Tempu ahoj FrTu

77. SEZÓNA: JARO 2024 - 3. liga - skupina D
Photo_1557136956190.png

1.FFS ÚŽAS

bottom of page